top of page
Weddings

UMĚLCI IPAD

Každý z našich muzikantů a muzikantek má svůj osobitý styl a výběr písní, které rádi hrají. Někteří hrají raději na obřadu a k odpolední zábavě či prvnímu tanci, další jsou tu pro vás, aby pořádně roztančili vaše hosty primárně ve večerních hodinách, a někteří vás rádi budou doprovázet svou hudbou celý den - od obřadu, přes odpoledne až do nočních hodin. Projděte si jednotlivé umělce, zjistěte, co rádi hrají a vyberte si podle vašich představ.
Tomáš Boček

OBŘAD  
ODPOLEDNÍ HRANÍ 
VEČERNÍ HRANÍ

Muzikant s charismatickým a výrazným hlasem, který umí pořádně hrábnout do strun! Určitě vám zahraje něco od Coldplay, Harryho Stylese, ale umí i Aviciiho.

Kristýna Stratilová

OBŘAD  
ODPOLEDNÍ HRANÍ 

 

Kristýna svým zpěvem navodí intimní cozy atmosféru. Převzaté písně interpretuje v indie - folkovém duchu za doprovodu akustické kytary. 

TA-147.jpg

OBŘAD  
ODPOLEDNÍ HRANÍ 
VEČERNÍ HRANÍ

Mírův svatební set je primárně folkový a i když z velké části navozuje zasněnou, romantickou atmosféru, rozhodně dokáže svatebčany i pořádně roztančit.

Private Parties
TA-31.jpg

OBŘAD  
ODPOLEDNÍ HRANÍ 
VEČERNÍ HRANÍ

Roman miluje rockovou muziku, ale jeho repertoár skýtá i celou řadu popových hitů, o čemž se můžete přesvědčit nahlédnutím do jeho seznamu songů.

meta-eyJzcmNCdWNrZXQiOiJiemdsZmlsZXMifQ==.png-2.webp

OBŘAD
ODPOLEDNÍ HRANÍ 
VEČERNÍ HRANÍ

Irsko-kanadské duo, jehož hudba pluje napříč žánry od folku po soul a všechno co je mezi tím.

meta-eyJzcmNCdWNrZXQiOiJiemdsZmlsZXMifQ==.png.webp

OBŘAD
ODPOLEDNÍ HRANÍ
VEČERNÍ HRANÍ

Kapela složená

z hudebníků mnoha národností,

  která svou energií

roztočí vaši svatební párty.

Corporate Events
Foto_0148.jpg

OBŘAD  
ODPOLEDNÍ HRANÍ 

Éterické duo písničkářek bude lahodit vaším uším i duši! Jejich interpretace písní se nesou ve stylu indie-folku s charakteristickými dvojhlasy.

DJ MP.JPG

ODPOLEDNÍ CHILL OUT 
VEČERNÍ PÁRTY

Jirka Csámpai alias DJ MP vás roztančí vyladěným mixem oldies a nejnovějších hitů, který vám zaručí skvělou party až do ranních hodin.

Jeho nadupaný playlist nenechá nohu žádného svatebčana v klidu.

bottom of page